Wymiana turbosprezarki trojmiasto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mykesz
    Classic
    • 2011
    • 5

    Wymiana turbosprezarki trojmiasto

    Silniczki chodzą lampa prawa i lewa podnosi się i opada równomiernie.
  • arti1
    Rider
    • 2010
    • 408

    #2
    Wymiana turbosprezarki trojmiasto

    Gdzie wymienic najlepiej turbosprezarke w trojmiescie :?:
    artur

    Komentarz

    • MiroTDI
      Ambiente
      • 2010
      • 104

      #3
      Jesteśmy jedną z największych polskich firm o zasięgu międzynarodowym. Na rynku działamy od 2006, od ponad dekady realizujemy do kilkuset modyfikacji rocznie.

      Komentarz

      • piotrek_gdy
        RS
        • 2008
        • 7723
        • Volkswagen
        • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

        #4
        arti1, masz w kolbudach Myszkiera- firma zajmuje sie też regeneracja turbosprężarek

        W Kolbudach Wojtek Myszkier sie zajmuje turbinami.
        Zadzwon do niego i pogadaj 888 330 750



        Skrzynie biegów - Sklepy motoryzacyjne oferujące skrzynie automatyczne, manualne i półautomatyczne. Serwis, sprzedaż i naprawa skrzyni biegów.


        MiroTDI,
        Zamieszczone przez MiroTDI
        Skąd: Kraków
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz

        • arti1
          Rider
          • 2010
          • 408

          #5
          dzieki piotrek_gdy zadzwonie do niego w poniedzialek ma wylaczony telefon narazie
          artur

          Komentarz

          • piotrek_gdy
            RS
            • 2008
            • 7723
            • Volkswagen
            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

            #6
            arti1, tam masz stacjonarny
            facet jest relatywnie dobry jesli chodzi o turbiny i wiele osob z forum VW do niego uderza

            a co ci sie stalo?
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz

            • arti1
              Rider
              • 2010
              • 408

              #7
              wymienialem pasek klinowy i taki ogolny przeglad i mechanior stwierdzil ze turbina sie konczy
              artur

              Komentarz

              • piotrek_gdy
                RS
                • 2008
                • 7723
                • Volkswagen
                • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                #8
                Zamieszczone przez arti1
                turbina sie konczy
                to tym bardziej uderz do nich- może zamiast wymiany wystarczy regeneracja
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz

                • arti1
                  Rider
                  • 2010
                  • 408

                  #9
                  mysle o regeneracji wiesz jaki to koszt u nich, dzwonilem ale maj dzis chyba wolne
                  artur

                  Komentarz

                  • piotrek_gdy
                    RS
                    • 2008
                    • 7723
                    • Volkswagen
                    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                    #10
                    arti1, masz link do forum VW
                    poczytaj :wink:
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz

                    • arti1
                      Rider
                      • 2010
                      • 408

                      #11
                      w poniedzialek sie okaze
                      artur

                      Komentarz

                      • MiroTDI
                        Ambiente
                        • 2010
                        • 104

                        #12
                        piotrek_gdy, sądzisz że Rob z Tune-up to zły fachmen od wymiany turbiny?
                        Nie sądzę żeby moje miejsce zamieszkania miało jakikolwiek wpływ na opinię o Tune-up...

                        Komentarz

                        • piotrek_gdy
                          RS
                          • 2008
                          • 7723
                          • Volkswagen
                          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                          #13
                          MiroTDI, z całym szacunkiem ale mieszkasz z daleka od 3miasta
                          rozumiem że masz dogłębną wiedzę dotyczącą trójmiejskiego rynku motoryzacyjnego czy znasz tylko tą jedna firmę?
                          chcialem tylko zauważyć w ten sposób, że twoja wiedza jako mieszkańca grodu Kraka moze odbiegać nieco od tego co jest na miejscu
                          ja np nie wypowiadam się o serwisach na Sląsku czy w Małopolsce, bo ich po prostu nie znam
                          a to czy i co czytałem np: o COMPSporcie, Alim (czy kogo wy tam macie jeszcze na południu) czy nie zachowuje dla siebie :wink:
                          mógłbym się wypowiadać gdybym jeździl do nich systematycznie czy choćby jednorazowo na serwis
                          rozumiem, że ty ze swoim turbo i jego problemami każdorazowo jeździsz do Roberta?

                          wymienić turbo umiałbyś pewnie i ty i ja, bo z całym szacunkiem nie trzeba kończyć studiów do wykonania tej czynności i wystarczą przeciętne zdolności manualne(może nieco poczytania wczesniej i trochę narzędzi), ale już regeneracja?
                          do tego trzeba mieć odpowiedni sprzęt a akurat ten warsztat słynął z robienia turbin m/innymi do VAGa i MB na długo przedtem zanim Robert otworzył swoja firmę
                          stąd moja podpowiedź dla kolegi arti1, bo przecież nie kazdorazowo trzeba wymieniać turbo dlatego, że ktos tak powiedział :szeroki_usmiech
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz

                          • MiroTDI
                            Ambiente
                            • 2010
                            • 104

                            #14
                            Pytanie w pierwszym poście dotyczyło wymiany,nie regeneracji turbiny.
                            Dlatego poleciłem Tune-up,bo wiem że Robert to profesjonalista i bez problemu by sobie z tym poradził.
                            Dopiero w późniejszych postach pojawiła się myśl o regeneracji,a takowej Tune-up raczej nie przeprowadza.

                            Więc nie widzę w tym nic złego by jako mieszkaniec południa polecać firmę z północy,co w tym złego skoro opinie o Tune-up są tylko pozytywne?

                            Komentarz

                            • piotrek_gdy
                              RS
                              • 2008
                              • 7723
                              • Volkswagen
                              • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                              #15
                              MiroTDI, OK, ale w ogóle kiedykolwiek byłeś w tej firmie że ją polecasz?
                              czy tylko powtarzasz opinię typu "ja to nie, ale szwagier ma kolegę którego znajomy to kiedyś ...."
                              i mówimy o tuningu czy mechanice?
                              bo ja np nigdy nie byłem w Tune Up i żadnych opinii na ich temat nie wygłaszam
                              a ponieważ jestem z 3miasta to opinie też różne się słyszy- ostatecznie TuneUp to firemka Trójmiejska, a 3miasto to taka większa wieś- tu każdy wie co sąsiad ma w stodole :diabelski_usmiech
                              i powiem więcej- staram sie w ogóle nie wygłaszać opinii na tematy firm z którymi się osobiście nie zetknąłem bo można komuś niechcący krzywdę zrobić :wink:

                              arti1, sorki za OT
                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                              Komentarz

                              • arti1
                                Rider
                                • 2010
                                • 408

                                #16
                                piotrek_gdy dostales pw :?:
                                artur

                                Komentarz

                                • kkuligowski
                                  Ambiente
                                  • 2010
                                  • 178
                                  • Octavia II (1Z3)
                                  • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                  #17
                                  jest jeszcze kwestia portfela tego co wymienia.
                                  właśnie mam swojego kaszlaka na warsztacie i weryfikują z jakiego powodu powstaje "efekt syrenki"
                                  jak nie będzie nieszczelności układu to wymiana na regenerowaną. żadnych "nowych" co kończą się w takim samym tempie jak regenerowane.
                                  w zapleczu gość z pruszkowa co regeneruje w cenie 600 do 900 pln i daje roczną gwarancje.
                                  w stolicy inny zakład regeneruje w cenie od 900 do 1500 pln
                                  Na rynku do 2 litrówki turbiny sporo droższe.
                                  jak się okaże po wyjęcie że padły wirniki (a na to wygląda po rozmowie z gościem od regeneracji) ja zdecyduje się na pruszków a też na forach "dobrze" o nim piszą.

                                  jak by ktoś potrzebował namiary na oba warsztaty służę w każdej chwili
                                  Nabytek w 04.2010 r czyli 2,0 TDI.
                                  Po drodze Verso 2,0 D4D, Auris 1,6 Velmatec
                                  A teraz jest 1,4 TSI z 2012

                                  Komentarz

                                  • rob555
                                    Rider
                                    • 2006
                                    • 748

                                    #18
                                    Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                    do tego trzeba mieć odpowiedni sprzęt a akurat ten warsztat słynął z robienia turbin m/innymi do VAGa i MB na długo przedtem zanim Robert otworzył swoja firmę
                                    stąd moja podpowiedź dla kolegi arti1, bo przecież nie kazdorazowo trzeba wymieniać turbo dlatego, że ktos tak powiedział :szeroki_usmiech
                                    Piotrek a robiles cos ostatnio u Myszkera?
                                    I mimo ze go znam osobiscie i szanuje za dorobek sportowy to dziwi mnie Twoje wyrazne przekierowanie klienta z Gdanska (notabene do mnie pewnie ma blizej) za Gdansk do miejscowosci Kolbudy.

                                    Od razu mogles mu MotoRemo z Ilawy zaproponowac....

                                    Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                    MiroTDI, OK, ale w ogóle kiedykolwiek byłeś w tej firmie że ją polecasz?
                                    czy tylko powtarzasz opinię typu "ja to nie, ale szwagier ma kolegę którego znajomy to kiedyś ...."
                                    i mówimy o tuningu czy mechanice?
                                    bo ja np nigdy nie byłem w Tune Up i żadnych opinii na ich temat nie wygłaszam
                                    a ponieważ jestem z 3miasta to opinie też różne się słyszy- ostatecznie TuneUp to firemka Trójmiejska, a 3miasto to taka większa wieś- tu każdy wie co sąsiad ma w stodole :diabelski_usmiech
                                    i powiem więcej- staram sie w ogóle nie wygłaszać opinii na tematy firm z którymi się osobiście nie zetknąłem bo można komuś niechcący krzywdę zrobić :wink:
                                    Nie wcale nie wyglaszasz opini na moj temat. Delikatnie tylko sugerujesz ze my w 3 miescie sie znamy i znamy nasze brudy za paznokciami wiec ... lepiej jedz do Myszkiera.
                                    Co wiecej chcesz podwazyc dobra opinie ktora ma Miro wyrobiona na moj temat, sugerujac mu powyzsze...
                                    Oczywiscie zadnej opini nie wyglaszasz...

                                    Zajedz kiedys, pogadamy zobaczysz ze 90% legend z 3miejskiego swiatka to paplanie matołów i wcale nie jestem taki staszny :diabelski_usmiech
                                    pozdrawiam

                                    Diagnostyka i tuning
                                    hybrydowe wtryski i turbiny
                                    programy na ulice jak i do sportu

                                    Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                    www.tune-up.pl

                                    HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                    Komentarz

                                    • McGan
                                      RS
                                      • 2010
                                      • 3573
                                      • Superb III (3V3)

                                      #19
                                      Dokładnie, mogę w 100% poprzeć Roberta i Tune-Up. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy, potrafi celnie doradzić. Mało tego - Tune-Up to nie tylko Robert, ale również Krystian i (nie znam imienia), którzy na mechanice znają się naprawdę dobrze - nie ma pytań bez odpowiedzi, a robota jest naprawdę dobrze wykonana. Ja sam przynajmniej nie mam żadnych zastrzeżeń, nic nie musiałem reklamować :szeroki_usmiech

                                      W Tune-Up zrobiłem już szereg poważnych napraw, jak remont elementów głowicy (opisywany notabene na forum w temacie poświęconym mojemu autu), właśnie wspomnianą wymianę turbo, sprzęgła. Mam też już drugi program modyfikowany przez Roberta - sprawdza się świetnie, jestem wręcz pewien, że nic się nie wysypie.

                                      Do tego Robert naprawdę nie jest z tych, co naciągają na kasę "wymień pan jeszcze to", jeśli coś jest niepotrzebne, niebezpieczne, to postara Ci się to odradzić tłumacząc dlaczego tak, a nie inaczej

                                      Wszyscy moi znajomi zawsze się dziwią, że zasuwam tak "daleko" z autem, bo niemal w okolice Pruszcza Gdańskiego (z Gdyni Chyloni), do warsztatu. Ale ja po prostu wiem, że jak zostawię tam auto, to będzie zrobione na cycuś glancuś i będę w stanie nim wrócić do domu z ogromnym bananem na twarzy, nierzadko mając kilka złotówek w kieszeni - można załapać się na rabat :wink:

                                      Nie ukrywam, że w okolicach lipca pewnie znów zawitam do Tune-Up męcząc Roberta o kolejną szaloną modyfikację :diabelski_usmiech :lol:
                                      Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
                                      Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

                                      Komentarz

                                      • krzynol
                                        RS
                                        S_OCP Member
                                        • 2007
                                        • 10922
                                        • Superb II combi (3T5)
                                        • ASV 1.9 TDI VP 110 KM
                                        • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                                        #20
                                        Zamieszczone przez arti1
                                        Gdzie wymienic najlepiej turbosprezarke w trojmiescie
                                        Jedź do Roberta

                                        (jest pytanie - jest odpowiedź)

                                        rob555, - ja muszę się do Ciebie uśmiechnąć z tym moim szarpaniem i dymieniem
                                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                        poprzednie modele:
                                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                        Komentarz

                                        • rob555
                                          Rider
                                          • 2006
                                          • 748

                                          #21
                                          krzynol wal smialo
                                          pozdrawiam

                                          Diagnostyka i tuning
                                          hybrydowe wtryski i turbiny
                                          programy na ulice jak i do sportu

                                          Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                          www.tune-up.pl

                                          HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                          Komentarz

                                          • piotrek_gdy
                                            RS
                                            • 2008
                                            • 7723
                                            • Volkswagen
                                            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                            #22
                                            Zamieszczone przez rob555
                                            ostatnio u Myszkera
                                            jakoś nie mam potrzeby skoro mam nowe auto

                                            Zamieszczone przez rob555
                                            przekierowanie klienta z Gdanska (notabene do mnie pewnie ma blizej) za Gdansk do miejscowosci Kolbudy
                                            sorki ja jestem prosty chłop z gdyni i dla mnie kolbudy to jak gdańsk :diabelski_usmiech
                                            poza tym nie bardzo rozumiem co to ma dorzeczy skoro McGan dojeżdza do Ciebie z Chylonii-chyba ma nawet dalej

                                            Zamieszczone przez rob555
                                            Zajedz kiedys, pogadamy
                                            zajade jak będziesz już mial sprzęt żeby zrobić moje auto bezbolesnie

                                            Robert- słyniesz jako tuner a nie jako naprawiacz :wink:
                                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                            Komentarz

                                            • rob555
                                              Rider
                                              • 2006
                                              • 748

                                              #23
                                              Naprawiam i to sporo... zreszta przy budowaniu grubych diesli bez zaplecza warsztatowego robota by byla...mierna albo mega czasochlonna.

                                              Co do Myszkiera to widzialem na wlasne oczy regeneracje dwoch turbin do TDI.
                                              Obie szly z ASO Seata z jabloniowej. Jedna od ARL zostala zle zlozona (niedokrecona geometria) skutkiem czego bylo dmuchanie jak jej sie widzi. A ze to auto kierownika serwisu w ktorym to robilem moda to napocilem sie strasznie byc cos wystroic a i tak nie szlo dobrze dopoki tego nie poprawiono.
                                              A druga turbina w leonie ASV oddana po regeneracji miala ooogromny luz na polaczeniu grucha - dzwignia od kierownic. Wiec gruszka sobie, kierownice sobie, doladowanie sobie...
                                              pozdrawiam

                                              Diagnostyka i tuning
                                              hybrydowe wtryski i turbiny
                                              programy na ulice jak i do sportu

                                              Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                              www.tune-up.pl

                                              HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                              Komentarz

                                              • ZYBI68
                                                Rider
                                                S_OCP Member
                                                • 2006
                                                • 697
                                                • Octavia II (1Z3)
                                                • BKD 2.0 TDI 140 KM

                                                #24
                                                rob555, napisz raz a konkretnie od czego lub co jest przyczyną słynnej sowy, pomijam fakt padającej suszarki bo co niektórzy mają to od nowego.
                                                To co robiłeś jest ok dzięki, pomyśl o rabacie na wiosnę, kucyki po zimie trzeba obudzić :P
                                                Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                                                Komentarz

                                                Pracuję...